Obserwatorzy

sobota, 26 lutego 2011

Aria

Moja pierwsza Dynamitka Aria, od której zaczęło się moje zainteresowanie tymi lalkami. Do tej pory uważam, że jest to jedna z najładniejszych Dynamitek. Chyba wszystko mi się w niej podoba. Ma piękne oczy - bardzo ciekawe tęczówki, śliczne naturalne usteczka, piękne włosy i mój ulubiony opalony odcień skóry na którym każda szmatka dobrze wygląda ;-)

W wersji wiosennej...


i w wersji zimowej .....środa, 23 lutego 2011

Która powinna odejść ?

Jako, że dzisiaj przybyła nowa przepiękna 16 calowa lokatorka to zwyczajowo jakaś inna powinna opuścić moje gniazdko. Niestety po przeglądzie kandydatek nie umiałam się zdecydować, która bo chyba wszystkie są dla mnie ważne ...
Może pomożecie mi, która waszym zdaniem powinna zmienić miejsce zamieszkania :-)

P.S. Dodam tylko dla tych co nie śledzili mojego bloga, że ta w czerwonych spodniach to mój OOAK, zresztą ta platynowa trochę też bo jej reroot zrobiłam .wtorek, 22 lutego 2011

Ruda lisiczka Gavin

Moja ruda lisiczka Gavin też chciała sie wam pokazać ;-)

Pamiętam, że jak ją kupiłam z trzema innymi dynamitkami to w założeniu miała iść na sprzedaż ale jak ją zobaczyłam to się w niej zakochałam i w rezultacie ta co miała u mnie zostać poszła na odstrzał a Gavin została ;-)
Czasami tak mam, że kupując lalkę podoba mi się ona niesamowicie a jak już przyjedzie to jakoś coś nie gra i jakoś nie mogę się z nią zaprzyjaźnić :-/ Oczywiście bywa też odwrotnie tak jak to było z tą Gavin.
Też tak macie?

I mała zabawa kolorem ;-) 


poniedziałek, 21 lutego 2011

Zielonooka Gavin Boogie Beach

Jedna z najpiękniejszych Dynamitek to zielonooka Gavin Boogie Beach . Gavin ma piękne ciemno blond włoski, cudowne piegi , intensywnie zielone oczka oraz blado różowe usteczka - co strasznie mi się u niej podoba, bo daje jej to dziewczęcy wygląd.
W oryginale miała kucyki i żółty kostium z biała kurteczka. Teraz ma cieplutki sweterek, jeansowe rybaczki i kozaczki a na ostatnich fotkach ma jeszcze złoto-pomarańczowy bereciki i torebeczkę - akurat na naszą pogodę ;-)
Dzianina - dzieło Ludy :*
sobota, 19 lutego 2011

Nowa sukienka Reese

Reese dostała śliczną nowa sukienkę która została zapożyczona od Itebe z Integrity. Sukienka ma bardzo ciekawy krój- zwłaszcza rękawków, ma też piękny kolor (kość słoniowa) i bardzo szlachetna tkaninę - coś w rodzaju jedwabiu.
Myślę że Reese ślicznie w niej wygląda :-)piątek, 18 lutego 2011

Moje najpiękniejsze barbiowate : Kira i Midge z Surf City

Te dwie panny to najpiękniejsze i najkochańsze przedstawicielki moich barbiowatych. Dostały nawet lepsze ciałka zapożyczone od fashionistek. Jakbym miała sprzedać wszystkie barbie (co poniekąd własnie robię ;-) ) to te dwie (no jeszcze Pani spinka) napewno by zostały :-)
Czyż nie są piękne ? :-)
Obie pochodzą z linii Surf City - Midge i Kira.