Obserwatorzy

wtorek, 30 sierpnia 2011

Moja OOAK-czka Antosia - jednak zostaje ze mną ;-)


Już ją miałam sprzedawać, już ją wystawiłam na Allegro i dobrze, że jej nikt  nie kupił bo teraz bym żałowała. Jak można sprzedać swojego pierwszego i najlepszego tonnerkowego OOAK-a. Chyba mi odbiło ...

Antośka dostała od wspaniałej i kochanej Penelopy :* przepiękną wydziergana tunikę/sukienkę i wygląda w niej zjawiskowo. Sukienka jest w kolorze zielono-turkusowym ale na fotkach wychodzi jako niebieski :-/ Nie wiem czemu tak jest z tym kolorem,nigdy nie wychodzi jak powinien :-( To samo było jak robiłam fotki J-dollce Punka Street.

Myślę nad zmianą jej kolory ust i nie za bardzo wiem jaki by pasował do jej ciemnej karnacji , kto mi podpowie ? :-)poniedziałek, 29 sierpnia 2011

Sydney Candescence LE 1500

Przedstawiam mój najnowszy nabytek .... Sydney Candescence od Tonnera oczywiście :-)

Jak powszechnie wiadomo ;-) kocham lalki o platynowych włosach dlatego ta właśnie Sydney nie mogła nie znaleźć się w mojej kolekcji .

Syd ma białe lśniące i bardzo długie włosy, jasno zielone oczy i blado różowe, perłowe usta. Jak dla mnie jest zjawiskowa ! Szkoda tylko, że nie ma ciałka Antośkowego i na dodatek nie mogę jej tego ciałka wymienić bo w kolorze jej skóry Tonner nie produkuje ciałek Antoskowych :-( A nie cierpię jak jest różnica w kolorze miedzy twarzą a resztą ciała :-(

A teraz możecie podziwiać i zassssdrościć ;-)

Fotka promo od Tonnera


sobota, 20 sierpnia 2011

Wymiankowa Momoko Day-Off Delight

Wczoraj wymieniłyśmy się z Dollplazową koleżanką na Momoko. Ja oddałam jej swoją Momoko Miracle a u mnie zamieszkała Momoko Day-Off Delight. Od dawana chciałam ciemno-włosą i ciemnooką Momoczke.

Momoko jak na razie dostała znana już Wam sukienkę made in Ange i myslę, że jest dla niej stworzona :-)A tu razem z piękna loczkowaną koleżanką Momoko Girl's End.

Portreciki obu panienek :
A na koniec malutki plenerek.poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Jett w Arkadii

Dzisiaj byłyśmy z córką w kinie w Arkadii i tak przy okazji powstała mała sesyjka mojej Jett. Jett prezentuje się w prześlicznej nowej sukience by Ange :-)
Na ostatniej fotce moja córcia pozuje razem z Jett ;-)


I jeszcze kilka fotek autorstwa mojej córci - w roli głównej - przytulaki  ;-)