Obserwatorzy

niedziela, 27 kwietnia 2014

Poznajcie Pullip Akemi

Poznacie drugą nową pannę, która przybyła w tym samym dniu co Lizett Jest to Pullipka Akemi.
Panna przybyła do mnie zupełnie nie planowo i w zasadzie pod wpływem impulsu - winna jest moja nowa kusicielka Malkama :) Ostatnio na wszystko mnie namówi ;-)
Panna po przybyciu do mnie miała dwu kolorowe oczka - fotki poniżej, ale to chyba nie była koniecznie moja stylistyka. Na razie wiec dostała czarne oczka by Makarena ale czekamy już na ciemno brązowe. Wig ma stockowy ale co dziwne jest wyjątkowo dobrej jakości i w zasadzie nawet mi sie podoba ale że akurat czekamy na trzy nowe wiec zobaczymy w jakim zostanie ostatecznie ;-)
Na końcu fotki całej mojej dyniogłowej rodzinki :)
piątek, 25 kwietnia 2014

Lizette Time Flies - convent 2012r

Nareszcie jest ! Długooo oczekiwana panna ! Przepiękną Lizette Time Flies - konwentowa z 2012 r. Jest to do tej pory najdroższa moja lalka i raczej żadna inna tej lalki nie nie przeskoczy ;-) Ale warta jest każdej zlotoweczki ! Cudowna jest ! W/g mnie jest to najpiękniejszy produkt Tonnera ever! 
 Pierwsza sesja na jej powitanie, taka na szybko. 
środa, 23 kwietnia 2014

Jac Runway ...

Przy okazji przygotowań do znacznych redukcji pogłowia i ciuszkow cyknęłam kilka fotek cudnej Jac ... Przepiękna ! I ten reroot by Makarena -mistrzostwo !niedziela, 13 kwietnia 2014

Poppy Parker Winter 16"

Od wczoraj przebywa u mnie na gościnnych występach przśliczna Poppy Parker Winter.
Lalka jest wyjątkowo piękna, w mojej ocenie jest to druga co do urody wsród 16tek Poppy. Ja oczywiście zaraz rozwalilabym jej ten fryzur ale, że to nie jest moja lalka nie mogę tego zrobić :(