Obserwatorzy

niedziela, 27 grudnia 2015

Poppy Parker Sweet Confection

Tym razem trochę spamu zdjęciowego opalonej blondzi czyli Poppy Parker Sweet Confection. Popka oczywiście jest przesadzona na moje ulubione ciałko od nowych Dynemite Girls.

środa, 23 grudnia 2015

Wesołych Świąt!

Wszystkim przeglądających mojego bloga życzę zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Nie przejedzcie się za bardzo i niech Mikołaj przyniesie Wam same wspaniałości :)
Życzę ja, Antosia i pierniczki :)


sobota, 12 grudnia 2015

Dynamite Girls Sooki

Jeszcze jedna panna, która jest u mnie od niedawna a dokładnie od zjazdu DollPlazy. Jest to Dynamitka Sooki. Nowe ciałka Dynamitek to moje ulubione ciałka. Mają idealne proporcje, zgrabne nóżki, mału biust, piękna dłonie i ślicznie pozują oraz pasują na nie wszystkie buciki i ubranka od Barbie. Najchętniej wszystkim moim FR-kom i Poppy wymienialnym ciałka na takie.
Na ostatnich fotkach Sooki ma już zmyty zielony cień, który jakoś nie do końca mi pasował. Teraz jest znacznie lepiej !

poniedziałek, 7 grudnia 2015

I druga nowa lokatorka: Today's Momoko China MFC 10th Anniversary


Dzisiaj przybyła kolejna panna, długo oczekiwana bo chyba ze dwa miesiące. Jest to Today's  Momoko China MFC 10th Anniversary. Oczywiście jest zjawiskowa! 
Najbardziej mnie zaskoczyło, że nareszcie jakaś Momoko ma miękkie, a wręcz jedwabiste włoski, bo zawsze były sztywne i kompletnie nie układające się.  Dodatkowo ma też nietypowo, bardzo mięciutką główkę, poprzednie jakie przewinęły się przez moje ręce zawsze miały dość twardą główkę i nawet jak ktoś chciał zrobić reroot to było to bardzo ciężkie zadanie. Obecnie nie było by z tym problemu ale za to nie ma takiej potrzeby bo włoski są takie jak u Tonnerek czy Fashion Royalty.

I obie moje panny razem :-) 
Pierwsza z najnowszych lokatorek: Pukifee Ante tan


Kilka dni temu przybyła do mnie śliczna panienka, druga z serii Pukifee.  Tym razem jest to tanowa Ante. Makijaż wykonała nasza mega zdolna koleżanka czyli Marzenka - Makarena, make-up jest idealny ! Nic bym nie zmieniła. Włoski i oczka dostała po Zośce. Włoski pewnie zostaną ale oczka raczej będę chciała brązowe ale to za chwilę bo w tych też fajnie wygląda.Obie moje słodkie panienki razem - każda o innym typie urody ale obie są kochane :-)
Raczej nie planuję kolejnych maluchów ale z doświadczenie wiem, żeby nigdy się nie zarzekać ;-)