Obserwatorzy

środa, 27 lipca 2016

Przemeblowanie w witrynce.

Ostatnio wyprzedałam trochę mniej kochanych lalek w celu zmniejszenia tłumu w witrynce. Niestety nadal jest w niej tłoczno, ale juz chyba trudno mi będzie się z jakąś panną rozstać, przynajmniej na obecną chwile. Znacznie zmniejszyłam liczbę 16 calowych lalek czyli Tonnerek i Integritek. Obecnie zostało ich tylko pięć, i myślę, że tyle wystarczy. Nie zajmuje się nimi już tak często jak kiedyś bo pochłonęły mnie do reszty panny w trzeciej półki od góry. Ponadto 16tki zajmują dużo miejsca, ponieważ są za wysokie aby można je było postawić na stojaczkach, co mnie strasznie wkurzało.
Najtłoczniej niestety mają Mattelki ale i tak zostały już same ulubione, a poza tym kokosów finansowych na nich nie zarobię a szkoda za bezcen je sprzedawć bo sporo zachodu kosztowało mnie wymiany i dopasowanie im artykułowanych ciałek.
A tak wyglada obecnie moja witrynka :)


niedziela, 24 lipca 2016

środa, 20 lipca 2016

Boska Eugenia Going Public


Dzisiaj trochę spamu zdjęciowego boskiej Eugenii. Panna cały czas czeka aż nadarzy sie okazja na zmianę jej ciałka, ale coś okazja nie nadchodzi :( Poszukuję ciałka NuFace lub nowszego od Dynamite Girls w tym kolorze. Może ma ktoś z Was takie ciałko lub niezbyt drogą lalkę na takim ciałku na zbyciu? Jej obecne ciałko to wysokie FR, które kompletnie mi nie pasuje. Nie lubię jego proporcji: za duże piersi, za wąska talia, za długie nogi i jeszcze niewymienne i powoli zieleniejące dłonie :(

czwartek, 14 lipca 2016

SALE - Wyprzedaż różności lalkowych.


Dzisiaj troszkę wyprzedaży lalkowej.

PS Jakby ktoś z Was upatrzył sobie u mnie jakąś lalkę, którą jeszcze mam i chciałby sowicie za nią zapłacić to jestem w stanie przemyśleć sprzedaż, ponieważ dość pilnie potrzebuję kaski ;-)Dal Lipoca, na ciałku obitsu, wymienione oczka i wig. Sprzedaję w ubranku z fotek.


Pulchniutka Barbie Curvy, Fashionistas 2016


Barbie z rzęsami na ciałku TnT w ubrank z fotki.


Stock od Dal Lizbel


Sukienki dla Blythe


Komplet od Pullip Akemi, pasuje też na Blythe.
Reszta na Dal/Byul.


Różności Barbiowe


Kostium i kozaczki na Sindy/Fleur - REZERWACJA
Sukienka na Evi od Simba i torebka - urywające się uszy - raczej już do wymiany.


Ciałko od Barbie Petite, Fashionistas 2016, główka od Barbie Made To Move i walizeczki Barbiowe.


Suche pastele - nowe. Kupiłam a okazało się, że mam takie same - skleroza nie boli ;-)


niedziela, 10 lipca 2016

Mój kolejny makijaż lalkowy :)


Dzisiaj wykonałam drugi makijaż lalkowy. Tym razem na śpiącej buzi Pukifee Ante. Chyba polubiłam malowanie buziek :) Oczywiście daleko mi jeszcze do moich bardziej utalentowanych koleżanek ale będę ćwiczyć i może kiedyś dojdę do większej wprawy. Jak ma początki to chyba nawet nieźle mi wyszło :) Teraz tylko rzeski do przyklejenia by się przydały, ale nie wiem skąd wziąc takie w skali dla maluchów. Muszę popytać moich mentorek ;-)

środa, 6 lipca 2016

Przemalowalam Polę!


Wczoraj postanowiłam przemalować moja Polę. Jakoś nie mogłam przekonać się do tych czerwonych policzków, które moim zdaniem zaburzały koloryt z jej jasną karnacją całego ciałka.  Dorobiłam jej też brewki i błyszczące powieki z kwiatuszkami. Zrobiłam rownież pełniejsze usteczka i przyciemniłam okolice oczu.  Do malowania użyłam suchych pasteli i kredek akwarelowych.
Teraz jestem bardzo zadowolona! Jest taka MOJA! :)
Myślę, że jak na mój pierwszy makijaż na Blythe to całkiem nieźle mi wyszło :) Co sądzicie?niedziela, 3 lipca 2016

Petite już nie taka Petite ;-)

Cudna buźka Petitki korciła mnie w sklepach już od dawna, aż w końcu skusiła sie na nabycie owej panny. Oczywiście jej ciałko było dla mnie nie do zaakceptowania. Miałam akurat jedno ciałko wolne od pierwszej artykulowanego Fashionistki Artsy, które pasowało odcieniem. Teraz panna jest idealna!
Orzechowe oczka, cudowna niesforne brwi i te słodkie usteczka - czyż nie jest śliczna ?