Obserwatorzy

środa, 26 października 2016

Tonner - Rose repaint


Taka to śliczna Tonnerka, Rose z bajecznym repaint-em trafiła do mnie od kochanej Kasieńki!
Panna miała iść na sprzedaż ale zagarnęła moje serce i jak na razie zostaje. Ciałko oczywiście nie jest moim ulubionym, wolałabym Antoinnette.  Może z czasem jej wymienię, oczywiście jeżeli jej jednak wcześniej nie sprzedam :D Bo, że zmienna w uczuciach jestem to już wiadomo ;-)

Ciuszek jest dziełem Żeni- Jenki - pięknie pasuje od jej zielonych oczek.poniedziałek, 17 października 2016

So In Style Chandra i jej nowe artykułowane ciałko.


Jedna z moich lubionych Barbie AA So In Style Chandra podobnie jak w poprzednim poście FR Eugenia wreszcie doczekała się w pełni artykułowanego ciałka. Dawcą była inna panna z tej serii - fotka na końcu. Ta panna długo musiała czekać bo chyba z pięć lat na taką transformację, ale warto było !Po lewej - dawca ciałka. Początkowo panna miała iść na sprzedaż ale jednak spodobała mi się na tyle, że zostaje. I znowu brakuje mi jednego artykułowanego ciałka ;-) Takie życie lalkowicza, wieczny niedosyt ;-)


Eugenia Going Public i jej nowe ciałko


Najcudowniejsza Eugenia nareszcie ma nowe ciałko! Teraz jest już idealna ! Panna dostała moje ulubione ciałko FR, czyli NuFace.  Jestem naprawdę zachwycona!niedziela, 2 października 2016

Karotka w nowych włoskach


Karotka, tak obecnie nazywa się moja Littlefee Ante. Imie wymyśliła nieoceniona Inka, pasuje idealnie do koloru jej ciałka - dziękujemy Inko! :)
Mała dostała też niedawno nowe włoski w których chyba najbardziej mi się podoba.