Obserwatorzy

sobota, 25 czerwca 2011

Ostatni wpis przed urlopem.

Wyjeżdżam nad morze na półtora tygodnia i raczej nie będę miała dostępu do internetu dlatego też jest to ostatni wpis przed wyjazdem.
Oczywiście mam dylemat, które lalki ze sobą zabrać :-/ Na pewno pojedzie Poppy ale jeszcze ze dwie bym zabrała, niestety jakoś nie mogę się zdecydować..... Po powrocie na pewno uraczę Was całą masą sesyjek lalkowych znad morza ;-)

A dziś znowu Jett...
Jett tym razem wskoczyła w ciuszki od Barbie Corduroy Cool, nawet fajnie w nich wygląda :-) Ciuszki troszkę nie odpowiednie na lato ale na dzisiejszą pogodę to i owszem ;-)


A oto i jedna półeczka z Dynamitkami, na której to zamieszkuje Jett :-)

piątek, 24 czerwca 2011

Cztery gracje.

Moje cztery gracje (Reese, Gavin, Aria i T.J.) w wizytowych ciuszkach zapożyczonych od koleżanek Itbe oraz Dynamitki Eltin.

Panny tak się wystroiły bo usłyszały, że niedługo przyleci do nich nowa lokatorka szklanego apartamentowca, fakt, faktem dużo większa od nich ale jednak  ;-) Ale jak to na razie nikt nie wie co to za jedna .... ;-)

czwartek, 23 czerwca 2011

Świąteczny spacerek z Dynamitką Jett :-)

Świąteczny spacerek z Jett zaowocował mała sesją zdjęciową :-) Jett prezentuje się w pięknej sukience od Itbe / Intergrity, która weszła w moje posiadanie dzięki Filowi :*poniedziałek, 20 czerwca 2011

Moje kochane Tonnerki :-)

Dzisiaj tak sobie cyknęłam kilka fotek moim kochanym Tonnerkom. Takie tam fotki na szybko, więc "szału mnie ma". Po prostu musiałam się nimi pochwalić światu ;-)

1. Tyler ze zmienionym ciałkiem (BW z małym biustem) cudnie wygląda w białej dzierganej sukieneczce.
2. Layne w pięknym dzierganym topie i jeansowej spódniczce- komplet kupilam za grosze na All ;-)


3. Ukochana platynowa Ashleigh (dużo biedaczka przeszła - pisałam o niej wcześniej) w nowo nabytej bluzeczce od Ashley-Aga i spódniczce by Makarena :-*

4. Cami blond w różowej tunice by Makarena i jeansach by Ashley-Aga.

5. Cami redhair w ślicznej sukience od Jenki

6. Mojej OOAK Antośce w końcu rozpuściłam włoski. Myślę, że korzystnie tak wygląda :-) Ubranko - całość by Jenka.


7. Ashleigh brunetka - od początku jak weszła w sukienkę od Angie tak nie może się z nią rozstać, ale nie dziwne bo zjawiskowa jest :-)I na tym koniec chwalenia się :-)