Obserwatorzy

środa, 26 grudnia 2012

Nowe ciałka dla Barbie Basics - Kayla i Mackie

Kayla i Mackie, które pierwotnie miały ciałka typu Model Muse otrzymały niedawno nowe, artykułowane ciałka. Dawczyniami ciałek były Barbie Elviska i Sinatra.
Bardzo długo obie panny czekały na przeszczepy, ponieważ żadne ciałka z Fashionistek nie pasowały do nich kolorem, a ciałka pivotal nie dość , że są trudno dostępne to jeszcze drogie jak diabli :-( Na szczęście  nadarzyły mi się dwie okazje do zakupu Elviski i Sinatry po rozsądnej cenie i tak też Kayla i Mackie cieszą się już nowymi ciałkami :-)
środa, 19 grudnia 2012

Poppy Parker brunette...

Jakoś ostatnio nie mam weny do robienia fotek moim lalkom a trochę panienek ostatnio przybyło i czeka na jakąś sesyjkę. Może po świętach się do tego zadania przyłożę ;-)

Dzisiaj pokażę Wam zrobione już jakiś czas temu fotki ślicznej Poppy Parker.środa, 5 grudnia 2012

Amber na zimowo

Dzisiaj troszkę fotek mojej ślicznej Amberki :-) W tych oczach można utonąć ....

PS Butki to dzieło Gackowej :-)poniedziałek, 3 grudnia 2012

Kolejny powrót lalki ...

Jest to następna lalka, którą sprzedałam i później strasznie jej żałowałam. Rufus Blue z serii Electro Pop. Niedawno nadarzyła się okazja i ta panna znów jest moja ! :-)
Cuuudna jest !

PS Ubranko jest na sprzedaż bo mam drugie takie samo ;-) Jakby co to link do tej aukcji w poprzednim poście ;-)FOR SALE - moje aukcje

Zapraszam na moje aukcje na Allegro :-)
Sprzedają różne rzeczy: Monster High mojej córci, ubranka Tonner, Barbie Dynamite Girls, stojaczki i inne rzeczy.... :-)

kliknij tutaj :-)Zapraszam serdecznie !