Obserwatorzy

poniedziałek, 25 maja 2015

Cami Party Stripes

Ta lalka jak na razie kompletnie zawładnęła moim sercem ! Wprost nie mogę się napatrzeć na jej słodką buzię.  Dlatego też prezentuję całą masę jej fotek, bo nie mogłam się zdecydować, które wybrać :)

wtorek, 19 maja 2015

Sakurka - tygrysek :)


Kochana mała Sakurka dostała nowe oczka, takie tygryskowe :) Czyż nie słodko wyglada ? Może jak ktoś bardziej spostrzegawczy to zobaczy też zmianę we włoskach tzn jakoś nagle urosły ;-) Kolor został ten sam ale jednak wolę ją w długich a' la Roszpunka. Czyli jednym słowem Roszpunka tygryskowa wyszła :)


piątek, 15 maja 2015

Boooska Cami All Stripes już dotarła !


Wreszcie dotarła ! Kolejna lalka z jednego z pierwszych miejsc na Wish liście. Jest po prostu zjawiskowa! Po wyjęciu z pudełka jest jeszcze piękniejsza :) Jak dla mnie zdecydowanie najpiękniejsza wśród Cami. Te rude włoski, zielone oczka i niesamowite blado różowe, matowe usteczka urzekają. Nic bym w niej nie zmieniła. O dziwo nawet ubranko mi się podoba. Warto było poświecić dla niej Pullipke Petunię, Dynamitkę i kilka innych lalkowych gadżetów.
Nie wiem jak Wy ale ja kocham zapach nowych lalkowych włosów - taki moj fetysz ;-)poniedziałek, 11 maja 2015

FOR SALE

Kochani sprzedaję sporo lalek i ubranek w celu zgromadzeniu kasy na cudowną lalkę , która jest na wysokim miejscu Wish Listy :)

Klik do Allegro

Jakby ktoś coś chciał to piszcie na ola.krupa@gmail.com