Obserwatorzy

piątek, 20 lutego 2015

Eugenia Going Public ! Wymarzona !

Dotarła moja wymarzona i kilka lat wypatrywana FR Eugenia Going Public ! Byłam pewna, że jej nigdy nie zdobędę bo jej ceny na Ebay są kosmiczne, a ją kupiłam w mega okazyjnej cenie, poprostu okazja :) Zachorowałam na tę lalkę chyba z pięć lat temu i nareszcie jest już moja :)
Ta lalka ma wszystko co lubię , oprócz ciałka bo nie znoszę wysokiego FR ale pewnie wymienię je na NuFace.

piątek, 6 lutego 2015

Momoko x 2

Obie są śliczne, choć w moim osobistym rankingu wygrała jadnak pieguska i to ona zostanie u mnie jedyną przedstawielką tej serii lalek. Platynka niestety bedzie szukała nowego domku :( Niestety z przyczyn finansowych i z braku miejsca na kolejną serię lalek trzeba podejmować takie decyzję, choć nie jest to łatwe :(
Jak jest ktoś zainteresowany tą panną to piszcie w komentarzach, choć jest ona chwilowo na holdzie , bo jedna osoba pytała mnie juz o nią dawno.
Cena 350 zł.


czwartek, 5 lutego 2015

Momoko Friut of Passion


Niedawno przybyła do mnie taka oto śliczna panna. Jest to Momoko Fruit of Passion. Jestem nią oczarowana. Urodą przebiła nawet swoją koleżankę Momoko Baby Blue Labyrinth.
Największym jej urokiem są oczywiście piegi, ale i śliczne zielone oczka oraz usteczka. Włoski mogły by być troszkę bardziej miękkie ale takie to niestety rzadkość u Momoko :( Jej oryginalne ubranko jkoś specjalnie nie zachwyca, choć kostium jest bardzo ładny, ale ja mało kiedy zwracam uwagę na oryginalne lalkowe ubranka, bo i tak je zazwyczaj zmieniam ;-)
SPRZEDAM Amber Redhead Essential Tonner

Niestety muszę sprzedać prześliczną lalkę Amber Redhead Essential :(
Ktoś chętny? :)

Link do aukcji : KLIK