Obserwatorzy

sobota, 23 kwietnia 2011

Lana Turner

Na wstępie życzę wszystkim, Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!! Odpoczynku od codzienności oraz spędzenia czasu w miłej rodzinnej atmosferze :-)

A teraz o nowej lalce... kupiłam ją bo była platynką (a kocham platynki ), bo miała czerwona usta ( kocham czerwone usta), bo była stosunkowo niedroga (dziękuje Ci Asiu! )..... i niechcący stała się moja muzą :-)

Lana Turner jest zjawiskowa, i co dla mnie ważne, nieziemsko wychodzi na fotkach - zawsze! Jedyny jej mankament to, to że ma wszyte włoski tylko dookoła głowy a środek jest łysy ale jest to do przebaczenia bo jest naprawdę wyjątkowa ! Fryzurkę oczywiście mimo w/w przeszkód musiałam zmodyfikować bo nie przeżyłabym żadnego koczka .  Nie lubię koczków  :-(
Oczywiście zostala też przebrana ;-) Sukienka jest od bliżej mi nie zidentyfikowanej Tereski na ciałku TnT. Uważam, że mojej Lanie ona bardziej pasuje ;-)5 komentarzy:

 1. Sukienka rzeczywiscie pasuje idealnie :o) a czy to miala byc naprawde lalka Lana Turner, czy tak sie tylko nazywa (czyli nie ma nic wspolnego z aktorka)?
  Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też kocham platynki, wszystkie są zawsze prześliczne! :) Piękna sukienka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jest, zwłaszcza podoba mi się jej suknia, idealna, sama bym taką założyła:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fleurdolls - tak, to miała być podobizna tej aktorki :-) Zresztą jest to jedna z wielu jej podobizn od Integrity.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna - ma taką delikatną urodę

  OdpowiedzUsuń