Obserwatorzy

czwartek, 28 września 2017

FOR SALE: Tonner Cami, Jac i Lizette


Niestety, w związku z tym iż obecnie zakochałam się w panienkach maluchach, prawie wszystkie panny w rozmiarze 16" idą do sprzedania. Zostawiam sobie tylko z Tonnerek Peggy i Poppy Parker ze stajni Integrity. Reszta panienek jest już w trakcie sprzedaż ale zostały trzy ostatnie, na które może ktoś z Was się skusi. Jako, że zależy mi na szybkiej sprzedaży (muszę opłacić kolejnego malucha;-) ), nie rezerwuję na długo i mogą być max dwie raty. A lalki są naprawdę piękne ! Zapraszam :-)

Linki do aukcj na Allegro:

Cami: KLIK
Jac: KLIK
Lizette: KLIK


15 komentarzy:

 1. może kiedyś trafi do mnie jakaś Cami... ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne panienki ;). Życzę im, aby znalazły nowy dom i trafiły w dobre ręce ^^.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kolekcja. Szkoda, że nie natrafiłam na Twojego bloga rok wcześniej. Szefowa kółka dziewiarskiego w DK Chorzów Batory zbierała lalki, takie porcelanowe, przepiękne. Miała ich olbrzymią kolekcję. Jak zmarła nie bardzo było wiadomo co z tym fantem zrobić. Ponoć część przejął DK, a reszta nie wiadomo.Pewnie by ci sie spodobały. Szkoda. Pozdrawiam serdecznie. - Ewelina

  OdpowiedzUsuń
 4. Beautiful image the building You chose well for the theme.
  Your blog is very nice,Thanks for sharing good blog.
  สมัคร D2BET

  OdpowiedzUsuń

 5. Jewelry is a new series by GEMOLOGUE, featuring my latest discoveries from the world’s most exciting Swimwear designers and their spectacular creations – stunning Hermes handbags you will want to add to your own personal Brazilian Hair collection.

  OdpowiedzUsuń