Obserwatorzy

niedziela, 12 czerwca 2016

Blythecon Polska - Poznań 2016


W sobotę w Poznaniu odbyło się wielkie święto miłośników lalek Blythe. Był to drugi polski Blythecon. Atmosfera była cudowna ! Wspaniali ludzie i równie wspaniałe lalki.
W programie były wybory Miss Blythe, Miss OOAK i Miss Fashion, oraz konkurs na najlepsze zdjęcie z Blythe. Były też warsztaty dotyczące dziergania, loteria fantowa - jak zwykle wzbudzała wiele emocji, tym bardziej, że było do wygrania wiele wspaniałych nagród przysłanych od kolekcjonerów nie tylko z polski ale i ze świata. Impreza udała się w 100 procentach !
Moją reprezentantką była jak na razie moja jedyna Blythe - Summer, ale juz niedługo bedzie następna :) Czekam na piękność, która to leci do mnie z Hiszpanii, już nie mogę sie doczekać!
A teraz juz cała masa fotek zjazdowych :)

Prezentacja uczestniczek na Miss: Moja faworytka ! Cudowna!Zeszłoroczna MISS Blythecon - dla mnie nadal najpiękniejsza ! Własność Kasi.Pozostałe piękności. Obie panienki należą do Bogusi.Panienki Justyny


Panienka Agnieszki


Panienki Ani
Ta panna w zeszłym roku skradła moje serce. OOAK by Malfrue, własność AgnieszkiTa panna razem z ubiegłoroczną Miss i platynową kandydatką na tegoroczną Miss to moje zdecydowane faworytki zjazdowe. Bardzo chciałabym aby zagościły w moim domku :-)

Trzy finalistki na Miss a wśród nich moja Summer!


Moja Summer w finale, jako ViceMiss!


I dostojnie panująca nam nowa MISS 2016r !!! - panna BożenkiKoronacja MISS !


Chwila dla reporterów :-)


MISS OOAK - Zara MalkamyMISS Fashion! - panna AgnieszkiTrójka najpiękniejszych!i jeszcze laureat w kategorii najlepsza fotka - niestety zapomniałam zrobić zdjęcia wygranej fotki :-(I kolejne uczestniczki Blytheconu:


Przyjaciółki w czapach by Malfrue
Siostrzyczki we wspaniałym domku Agnieszki - nawet są razem w ramce na obrazku :-)
A to moje łupy zjazdowe: 
W loterii wygrałam cuuuudowną sukieneczkę z truskawkami by Malfrue, komplet ciuszków ze sweterkiem i granatową ramkę - ale się cieszę! :-)
Reszta rzeczy nabyta drogą kupna, gadżety zjazdowe oraz moja fotka konkursowa.


A tak prezentuje się Summer w nowej kreacji :-) Cudownie !2 komentarze:

 1. Świetnie, że zrobiłaś foto-relację ze spotkania. Wszystkie Blythe wyglądają ślicznie i żałuję, że nie mogłam zobaczyć ich na żywo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. moimi faworytami są 12 i 2 -
  ale i "panienka Agnieszki"
  z sówką - miodzio!

  ciemnoskóra według mnie jednak
  wygrywa bezapelacyjnie zjazd ♥

  OdpowiedzUsuń